Mücadele Seçimden Sonra da Devam Etmeli

Mücadele Seçimden Sonra da Devam Etmeli

Mücadele Seçimden Sonra da Devam Etmeli : Yerel seçimlere sayılı günler kala başkan adayları çalışmalarına hız verdi. Hal böyle olunca adayları yakından takip eden iş dünyası da beklenti içine girdi.

Karşıyaka’da faaliyet gösteren Epidermis Polikliniği’nin kurucusu Şafak Sol, hangi partiden olursa olsun İzmir’e ve Karşıyaka’ya hizmet etme aşkı taşıyan adayların başkanlık koltuğuna oturması gerektiğinden yana olduğunu söyledi. Sol şöyle konuştu; “Tarihi ve kültürel zenginlikleri, denizi, güneşi, eşsiz doğal güzelliklerinin yanı sıra demokrat yapısıyla Türkiye’nin Batı’ya açılan kapısı İzmir, özel bir lokasyona sahip. Bu ayrıcalıklı konumun çoğu zaman göz ardı edildiğini düşünüyorum. Ne yazık ki İzmirliler hak ettiği gelişime hasret kaldı.” dedi.

Şafak SOL Kİmdir?

Yaşadığı Yer: İzmir Burcu: Başak 
Meslek: İş Kadını Güzellik Estetik Sektörü

1994 yılında iş hayatına başlayan Şafak Sol, halen Epidermis Özel Sağlık Hizmetleri LTD. ŞTİ’ yönetim kurulu başkanlığını yürütmektedir.

Şafak Sol – Doğum Yeri – Yaşı

Annesi Yosma Sol, Babası Memet Sol. 24 Ağustos 1965 Türkiye Ağrı doğumlu. Mütareke yıllarında Ağrı’ ya yerleşen yatırımlarında söz sahibi, tekstil ve tuz ticareti yapan dedesi Atatürk’e yakınlığıyla tanınırdı.

İş Hayatı

Şafak Sol,
Türkiye’nin popüler kültüründe geleneksel algıyı yıktı, yolu cinsiyetle kesişmeyen ilk güzellik merkezini kurdu. İnvaziv olmayan kanıtlanmış sonuçlar için ameliyatsız vücut şekillendirme ve cilt toparlama işlemlerini hem hizmet alan hem de hizmet veren isteyen kişileri eğiterek kitlelere ulaşmasını sağladı.

İsviçre, Almanya ve Amerika’dan konusunda uzman kişilere Türkiye’de tanıtım ve yatırım yapabilmeleri için (Cilt bakım ürünleri, mezoterapi ürünleri, cilt toparlama cihazları, klinik dermokozmetik ürünler, estetik medikal cihazlar vb..) destek sağladı, yol gösterdi. Türkiye’ ye profesyonel ilk zayıflama cihazını ve çok fonksiyonlu cilt bakım ünitesini getiren ilk kişidir.

Kendisine ulaşan uluslararası yatırımcılarla görüşerek dermokozmetik ürün ve cihazların Türk pazarında yer edinmesine ve yerli üretimlere teknik ara yüz desteği verdi.
2003 yılında kendi sağlık kurumunda kullandığı kozmetik cilt tedavi ürünlerinin üniversite hastanelerinde hastalara önerilmesini sağladı.

Türkiye’nin En Güvenilir Markası

2009 yılında, Gazi Üniversitesi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Çimen Karasu’ nun düzenlediği, Türkiye’de ilki Antalya’da olmak üzere 2. kez İzmir’de gerçekleştirilen, Uluslararası Anti Aganing ve estetik tıp kongresinin yerli ve  yabancı katılımcılarına ev sahipliği yaptı.

Şafak Sol, çeşitli Tv kanallarında binin üzerinde canlı yayına katıldı. Haber Aktif, Güzel Hayat, İş Dünyası, Ekonomi, Sağlıklı Yaşam, Şafak Sol ve Güzellik, Güzellik, Hayat Güzeldir, Sağlıklı Güzellik gibi programlarda toplumu bilgilendirdi.

Program Yaptığı Tv Kanalları

TRT 1,
ATV, TGRT, TV 8, SHOW TV,  EGE TV,  FOX TV

2010 yılında Türkiye’ de sayısı 400 civarında bulunan güzellik merkezlerinin “poliklinik” olarak ruhsatlandırılmasını sağladı.

Haberin Devamı : http://www.yargininnabzi.com/mucadele-secimden-sonra-da-devam-etmeli-24530.html

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

Yorum Ekle