Yasal Uyarı - Şafak Sol
İzmir/Türkiye
Haftaiçi : 9.00 - 18.00

“Yaşadığım hiçbir şeyin tesadüf olmadığına inanarak yaşarım. Evren karakterinize paralel olarak eşlik edecektir”.  @safak_sol

Yasal Uyarı

YASAL UYARI

SİTE KULLANIM KOŞULLARI

NERDEYİM?

SAFAKSOL İnternet Sitesine hoşgeldiniz. Bu bölüm, SAFAK SOL’ un İnternet Sitesini (Site) ziyaret ve kullanım koşullarını içermektedir.

Bu İnternet Sitesi içeriğinde yer alan tüm eserler (yazı, resim, görüntü, fotoğraf, video, müzik vb.) SAFAKSOL.COM’ a (SAFAKSOL) ait olup, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır. Bu hakları ihlal eden kişiler, 5846 sayılı Fikir ve Sanat eserleri Kanunu ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanununda yer alan hukuki ve cezai yaptırımlara tabi olurlar. SAFAKSOL ilgili yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.

Bu İnternet Sitesinin her hangi bir sayfasına girilmesi halinde  aşağıda belirtilen şartlar kabul edilmiş sayılır. Bu  şartların kabul edilmemesi durumunda İnternet Sitesine girilmemelidir.

Sitemizin www.safaksol.com her sayfası için geçerli bir uyarıdır. Sitemizi ziyaret eden yerli veya yabancı gerçek ve tüzel kişilerin okuyup mealini anlayarak peşinen kabul etmiş sayılacakları üzere, 5846 sayılı yasa ve ilgili olan ve ileride olabilecek tüm yasal mevzuat gereğince, ticari veya kişisel amaçlarla, sitemizin ismi, adres ve telefon, mail bilgileri site içerisindeki  tüm sayfalarda yer alan hiçbir belge, makale, fotoğraf, logo, antet  gibi hiçbir grafik tasarım unsuru, içeriklerdeki kişisel bilgiler ve sair unsurlar önceden site sahibinden yazılı izin alınmaksızın kopyalanamaz, başka alanlara taşınamaz, hiçbir alıntı ve iltibas yapılamaz, hiçbir şekilde yayınlanamaz, hiçbir gerçek veya sanal ortamda ve hiçbir şekilde internet arama motorlarındaki ön bellek kayıtlarındakiler dahil kullanılamaz.

Biyografik veriler ve resimler dahil olmak üzere ve bunlarla ilgili tüm görsellerin veya içeriğin kısmen veya tüm kullanılması için info@safaksol.com’ mail adresine mail gönderilmesi suretiyle önceden yazılı izin alınması; bu hakkı bu suretle elde edinenlerin belirtilen içeriği 3. kişilere hiçbir surette kullanımına izin vermemesi, dağıtmaması, kopyalatmaması şarttır.

Yorum Ekle