Vizyonum Güzellik Estetik Yolunda Temel Güçleri Birleştirmektir
İzmir/Türkiye
Haftaiçi : 9.00 - 18.00

“Yaşadığım hiçbir şeyin tesadüf olmadığına inanarak yaşarım. Evren karakterinize paralel olarak eşlik edecektir”.  @safak_sol

Vizyonum

Vizyonum Öncelikle Türkiye’ de ve dünyada hücredeki sanat değerinin, kişisel çıkarlardan üstün gelip gelmediğinin sorgulanmasını, aktarılmasını sağlayan kişi olmaya devam etmek.

Güzellik ve estetiğin psikolojisini önemseyerek, insanlara kaliteli bir yaşam sunmak düşüncesiyle sorumluluk almak ve önemle katkıda bulunmak, gerek eleştirel, gerekse çözümlemenin çıkış noktasında, insanın yaşam kalitesi gerçeğini ortaya çıkarmak.

Vizyonum

Güzellik estetik sektöründe üstün teknolojik hizmetlerinin sağlanmasına, ileri teknolojilerin gelişimine katkı sağlamak, kalifiye personel ihtiyacına çözüm üretmek.

Kadın, erkek ayırt etmeden doğumdan itibaren sağlıklı yaş alma, genç kalmak konusunda tarihsel olarak “yeni sayfa” yeni düzenlemelerde, yeni yaşam sürdürmelerini sağlamaya devam etmek.

İnsanların yaşam kalitelerinin gereksinimlerinin, devlet tarafından desteklenmesini desteklemeye devam etmek.

İş hayatında sürdürülebilir ve insanların yaşam kalitelerinin artması için üzerinde durulması gereken temel sorunlar:

  1. İş hayatında kabul edilebilir temel ticari ahlak.
  2. Teknoloji devletlerinin üstünlüğünü kabul edip araştırmak.
  3. Güzellik ve estetik yolunda farklılık yaratmak, kalıcı üstünlük sağlamak ve toplum yararına sunulması.
  4. Mesleki eğitime önem vermek ve desteklemek.
  5. Kalifiye ve donanımlı elemanlar yetiştirmek.
  6. Yalnızca mesleki açıdan değil, diksiyon, temizlik ve entelektüel birikim edindirmek.

Şafak Sol’un iş hayatıyla ilgili düşünceleri, fikirleri: Yeniden doğuş, yeniden yaşam gelecekte hep birlikte tüm insanlık adına yeniden adanmaktır.

Türkiye’nin En Güvenilir Markası

2009 yılında, Gazi Üniversitesi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Çimen Karasu’ nun düzenlediği, Türkiye’de ilki Antalya’da olmak üzere 2. kez İzmir’de gerçekleştirilen, Uluslararası Anti Aganing ve estetik tıp kongresinin yerli ve  yabancı katılımcılarına ev sahipliği yaptı.

Şafak Sol, çeşitli Tv kanallarında binin üzerinde canlı yayına katıldı. Haber Aktif, Güzel Hayat, İş Dünyası, Ekonomi, Sağlıklı Yaşam, Şafak Sol ve Güzellik, Güzellik, Hayat Güzeldir, Sağlıklı Güzellik gibi programlarda toplumu bilgilendirdi.

Yorum Ekle