Misyonum Epidermis Kurucusu Yönetim Kurulu Başkanı
İzmir/Türkiye
Haftaiçi : 9.00 - 18.00

“Yaşadığım hiçbir şeyin tesadüf olmadığına inanarak yaşarım. Evren karakterinize paralel olarak eşlik edecektir”.  @safak_sol

Misyonum

Epidermis kurucusu, yönetim kurulu başkanı Şafak Sol, güzellik, estetik ve sağlık alanındaki yolculuğunda sonsuz çeşitliliklerde ki aktif rolüyle anılmalı.

Türkiye’nin ve yaşamayı seçtiği şehrin gelişim süreçlerini hızlandırmak için rol üstlenmek aldığı zor kararlardan biriydi. Ülkemizde estetik, güzellik, sağlık turizminde, taban tabana zıt, çözümsüz bir gerilim içinde geçen yapılanmada ısrarla değişimi yönetme süreçlerini başlattı. Bu devrin ve geçmiş devrin dar görüşlü maddeciliğin de, teknolojiden faydalanmaları için karşıt zıt kutupları birbirleri ile dostça buluşturdu. Yaşamda hiçbir şeyin tesadüf olmadığına inanarak yaşıyor.

Evrenin karakterlerimize paralel olarak eşlik ettiğini düşünüyor. En büyük ilgi konusu insanlar ve bilimdir. Ürettiği bilimsel düşünceleri belki de bir çok insana ışık olmaya devam edecek. Yaşadığımız coğrafyanın kültüründe biriken sağlık ve güzellik problemlerinin, toplumda saklı kalan bireylerin bastırılmışlıklarını otokontrollerin den çıkarıp insanların kendilerini başarmış, değerli ve mutlu hissedecekleri ortamı yaratmak her zaman hedefleri arasındadır. Sorunlar çözülmeli, bireyler sorumluluğunu taşıyabilmeli ve geliştirebilmeli.

Şafak Sol’ Epidermis danışanları ile arasında kurduğu bağı gerçeklik üzerine inşa eder.

Motivasyonu misyonudur…

Yorum Ekle