Estetik Güzellik

ŞAFAK SOL İÇİN ESTETİK  VE GÜZELLİK

İnsan kendini mutlu hissetmek  için görünüşüyle olan çatışmalarından kurtulup mutlu olmayı tercih edebilir. Bana göre Estetik ve Güzelliğin keşfedilmeyen  perspektif  görüntüleri var.   İnsanların  dış görünüşü başkaları tarafından yeniden  biçimlendirilirken  güzellik değerleri kısmen veya tamamen  kaybedilebiliyor.

Özellikle son yıllarda farklı bir güzellik anlayışı yaratılmadığı için, ürün ve teknoloji trendleri insanlara tek tip özelliği kazandırıyor. Sokakta, televizyonda, sinemada ünlü veya ünsüz birbirine benzeyen bir çok kişi var.

Sahibi olduğumuz cildimizi hayranlıkla seyrederken piyasa tarafından koşullandırıldığını  görüyorum. Günümüzde tüm dünyaya  hakim olan mevcut sistem, güzellik pazarının gelişmesini ve insanların kaliteli hizmet almalarını önlüyor. Bu durum‘’yıllar öncesinden ” güzellik ve estetik sektörüne yeni bakış açısı getirme ihtiyacını düşünmemi sağladı

Estetik Güzellik

Estetik Güzellik

Her şeyden önce heyecan verici olan, danışmanlarımın kapıdan çıkarken kendi görünüşü ile barışık ve mutlu ayrılmaları insanın kendini iyi hissetmesi için görünüşü ile mutlu olması gerekiyor.

Güzelliğin sanat değeri olmadan  ortaya çıkmadığını savunuyorum. Erkek veya kadın tüm danışanlarım yeni ciltleriyle var oldukları yaşam alanında çok mutlular.

Görüşmeye gelenlerin  arzu ve isteklerini dinlerken onlar için en güzel yaratıcılığı çözmüş ve zihnimde dengelemiş oluyorum.

Yaptığım işler gelenekseli tersine çevirdi. Estetiğin özü de burada saklı. Güzelliğin geleneksel bir felsefesi var; bu hep daha güzel olmak için ama ‘’güzellik bu değil.’’ Her şey bu  şaheser insanlara istediklerini vermek için. Altın ellerde veya büyülü parmaklarda dünyanın hiçbir yerinde olmayan  kutsal bir sanat var.  Cildimiz ve vücudumuz gibi kutsal.

Yorum Ekle