Epidermis Polikliniği - Şafak Sol'un Resmi Web Sitesi
İzmir/Türkiye
Haftaiçi : 9.00 - 18.00

“Yaşadığım hiçbir şeyin tesadüf olmadığına inanarak yaşarım. Evren karakterinize paralel olarak eşlik edecektir”.  @safak_sol

Epidermis

Epidermis Polikliniği, kendinizi en iyi şekilde hissetmenizi ve görünmenizi sağlamaya adamış bir kurumdur.

Türkiye’nin en güzel şehirlerinden biri olan İzmir’de 1994 yılında Şafak Özer tarafından kurulan sağlık ve güzellik kliniğidir. Şehrin merkezi Karşıyaka’da yer alan kurumumuz havaalanına yalnızca 28 kilometre uzaklıktadır.

Epidermis Polikliniği’nde, zihin, ruh ve beden sağlığının birlikte uyum içerisinde olduğuna inanmaya yoğunlaşır.

Bu sebeple, ruhun yansıması olduğuna inandığımız cilt sağlığını desteklediğimiz kadar, sanata ve sanatçıya da katkı sağlar ve onları destekleriz.

Epidermis

Epidermis

Bilim ve teknoloji günden güne değişiyor, gelişiyor.

Oluşan yeniliklerin farkında olan bir kurum olarak, tüm gelişmeleri takip ediyor, çağdaş bir sağlık ve güzellik kliniği olmak için 21 yıldır kendimizi sürekli geliştiriyoruz.

Epidermis Polikliniği tüm bu gelişmeleri ve yenilikleri, müşterilerine kişiselleştirilmiş kaliteli hizmet sunabilmek için, ilgili ve bilgili personeliyle bir araya getirir.

Ayrıca, her yaştan kadın-erkek herkese hizmet sunabilen bir kurum olabildiğimiz için gurur duyuyoruz.

Epidermis Polikliniği, kapsamlı, gelişmiş ve güvenilir, her biri klinik olarak test edilmiş ve onaylanmış kozmetik tedavileriyle dünya standartlarında bir dermatolojik klinik olarak dürüst, şeffaf ve sağlıklı dermatolojik ve dermakozmetik hizmetler sunar.

Epidermis Polikliniği’nin rahat ve temiz ortamında sunulan etkileyici ve geniş kapsamlı sağlık- güzellik terapileri, teknolojileri ve tedavileri; yüz gerdirme, lazer epilasyon, gözaltı torbaları tedavisi, yüz ve dudak dolgusu, radyo frekans ile selülit tedavisi, cilt yenileme, lazerler, yaşlanma karşıtı bakım, sivilce karşıtı bakım ve tedavi, pigment fazlalığı ve leke tedavisi, aşırı terleme karşıtı tedavi, kalıcı makyaj, kimyasal maskeler ve daha fazlasıdır.

Misyonumuz; yüksek kalite ürün ve ekipmanlarla bağlılık yaratmak ve hastalarımızın isteklerini de göz önünde bulundurarak kişiye özgü öneri ve tedavilerle memnuniyet sağlamaktır.

Yorum Ekle